Menu

Moto obleceni

Abyste si mohli vychutnat požitek z jízdy, je třeba nejen bezpečně jezdit, ale také oblékat kvalitní moto oblečení z moderních materiálů. Moto oblečení vás chrání při každé cestě ať už jedete kamkoli. Nabízíme vám moto kombinézy, bundy, kalhoty, rukavice, boty, helmy, funkční termo prádlo amnoh dalších doplňků.


Naše jednodílné či dvojdílné kombinézy jsou vyráběny z několika odolných materiálů a obsahují velké množství ochranných prvků v podobě chráničů kloubů, reflexních prvků a bezpečnostních švů. V naší nabídce máme několik druhů motorkářských kalhot. Pro vyjížďky ve městě můžete vybírat z kevlarových džínů, pro delší cesty nebo cesty v terénu jsou vhodné klasické moto kalhoty z kůže nebo textilu.

 

České moto oblečení MBW

 

Při jízdě na motorce je nutné chránit také ruce, proto nabízíme několik druhů odolných rukavic na motorku z nejrůznějších materiálů. Naše stylové pánské a dámské bundy na motorku se mohou chlubit prvotřídním zpracováním, moderními materiály a bezchybným designem. Funkční termo prádlo zahrnuje nabídku, která obsahuje veškeré potřebné komponenty od nákrčníku až po spodky. V sekci doplňky naleznete převážně doplňkové bezpečnostní chrániče a další drobnosti.

 

V první řadě nám jde vždy o vaši bezpečnost. Naše moto oblečení splňuje veškeré bezpečnostní normy a je proto plnohodnotnou součástí vaši ochrany na silnici. U všech součástí oděvu používáme bezpečnostní švy splňující normu ISO 4916. Pro zvýšení bezpečnosti používáme bezpečnostní certifikované vnitřní protektory a vnější protektory, které vaši ochranu ještě znásobí. Ani reflexní prvky neponecháváme bez povšimnutí a hojně jich na svých výrobcích využíváme. Samozřejmě si také přejeme, aby byly veškeré součásti oděvu pohodlné a podtrhovaly vaši osobnost a váš styl. Proto používáme rozličné materiály tak, aby si mohl každý vybrat podle svého vkusu.
 

Naše výrobky jsou k dostání v našem e-shopu a u našich prodejců jak v Čechách, tak na Slovensku.

 

- Moto oblečení MBW úvodní strana

kontaktní formulář
chci zaslat dotaz